naše nabídka papírových tašek

V našem eshopu jsme pro Vás připravili optimalizovanou nabídku nejprodávanějších papírových tašek pro běžné použití. Naší snahou je, aby Váš nákup byl co nejjednodušší a nejpohodlnější a proto zde neuvádíme celý náš opravdu rozsáhlý sortiment tašek, které běžně dodáváme, nýbrž naší snahou je přehlednost a jenoduchost Vašeho nákupu.

V případě, že máte jakékoliv přání pro které jste zde nenašli odpovídající papírovou tašku, neváhejte nás kontaktovat a my pro Vás vypracujeme individuální nabídku, případně vybereme řešení ze sortimentu zde běžně neuvedeného.

Naše webové stránky  P A L E C O jsou Vám plně k dispozici....

 • Luxusní papírové tašky

  Ručně vyráběné papírové tašky s kartonovým dnem, kartonovou horní záložkou a držadlem z textilní šňůry . Tyto papírové tašky jsou v nejvyšší cenové poloze a v našem shopu je naleznete hned ve třech základních provedení.
  Protože se naše firma specializuje na výrobu papírových tašek, můžeme Vám nabídnout mnohem širší možnosti provedení těchto výrobků a to jak v materiálech, tak i v tisku, povrchu či formátech. O podrobnosti se prosím obraťe nejen na naše stránky, ale i na naše odborníky, kteří s Vámi vypracují individuální nabídku.

 • Papírové tašky TWIST

  Strojně vyráběné tašky, držadlo z krouceného papíru, z plochého vlepeného papíru, nebo s držadly se zesíleným průsekem. Střední cenová poloha.
 • Papírové tašky EKO

  Strojně vyráběné papírové tašky vyráběné z papírů gramáže 90g a s plochými držadly s vnitřním přelepem. Tašky mají právo užívat značku ECOPACK. Nejnižší cenová poloha.
 • Kartonáž

  Připravujeme pro Vás .....
 
TOPlist