O nás .....

Firma PALECO papírové tašky byla založena v roce 1991. Naší specializací jsou především tašky z papíru s orientací na zakázkovou výrobu papírových tašek, ale i jiných obalů z papíru.

Vyrábíme papírové tašky v mnoha formátech, stylech i druhů povrchových úprav, tiskových technologií. Tak jako technologie výroby, používáme i mnoho druhu papíru. Papírové tašky jsou velmi kreativní a účinná podpora prodeje a péče o klienty a proto i sortiment použitých papírů musí odpovídat široké škále požadavků. Od papírů povrchově upravených leskle či matně, vyrábíme papírové tašky i z papírů přírodních a recyklovaných až po speciální papíry grafické.

Vyrábíme i speciální a další obaly pro reklamní a dárkové použití. Mnoho z nich najdete přímo ve vzorkovně naší provozovny, stejně jako veliké množství vzorků papírových tašek, které jsme již vyrobili pro naše klienty a Vám mohou posloužit jako inspirace, či pro ověření Vašeho záměru na individuálně vyrobenou papírovou tašku. Veškerá přání pro zakázkovou výrobu můžete přímo poptat, či se rovnou obrátit na naše specialisty. Pro inspiraci a přehled referencí navštivte naši galerii papírových tašek.

Pro náš eshop vyrábíme celou řadu vysoce kvalitních papírových tašek jak řady LUXUS, tak i celou škálu strojně vyrobených papírových tašek a to jak s plochým, tak i s krouceným držadlem.

 

Vybíráme papírové tašky v takové gramáži a kvalitě, jako bychom vyráběli Vaši vizitku!

 
TOPlist