Náš Instagram

Papírové tašky ALEX (na víno) 11,5x9x37 červená lesklé lamino, stuha

Nový produkt

Papírové tašky se stuhou, ručně vyrobené, vhodné především na lahve vína či podobné výrobky z celopotištěného křídového  papíru 170g s lesklým laminem a s textilními držadly z atlasové stuhy. Bílá stuha nebo jiné volitelné barvy

Více informací

Právě jsme doprodali skladové! Vyrábíme dále na objednávku a zkompletujeme pro Vás zakázku co nejrychleji. Díky za pochopení!

20,60 Kč s DPH
17,02 Kč bez DPH

  • 1 taška
  • 1 karton (250 ks)

Více informací

Popis papírové tašky:

Ručně vyrobená papírová taška vhodná především na lahve vína či podobné výrobky z červeně potištěného křídového papíru a doplněné elegantními textilními držadly z bílé atlasové stuhy. 

Papírové tašky můžete vybavit stuhou dle vlastního výběru z našeho vzorníku.

Papírové tašky vyrobené z červeně potištěného křídového papíru 170g s lesklým laminem, tvarovou stálostí a papír je díky lesklé laminační úpravě velice odolný a to i proti vlivům počasí. Pevnost a odolnost papírových tašek na láhve je jedním z prioritních požadavků. Tyto papírové tašky se dají i velmi dobře potisknout. Potřebujete-li upravit svoji papírovou tašku a individuálně potisknout ať digitálně, strojně či sítotiskem, obraťte se na nás v KONTAKTECH. Vybereme nejvhodnější formu tisku.

Možnost volby barvy stuhy dle aktuálního stavu skladu.  Vyžádejte si další aktuální možnosti barev.

13 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: