Náš Instagram

Papírové tašky hnědé TWIST EKO 45x15x46 ekologický přírodní papír

Nový produkt

Papírové tašky TWIST EKO 45x15x46 hnědé 100g, ekologický přírodní certifikovaný papír.

Individuální potisk ať strojně či sítotiskem.Obraťte se na nás v KONTAKTECH. Vybereme nejvhodnější formu tisku.

Více informací

7,30 Kč s DPH
6,03 Kč bez DPH

  • 1 taška
  • 1 karton (150 ks)

Více informací

Popis papírové tašky

Papírové tašky, vysoce ekologické, přírodní – vyrobené ze 100% celulózy a nesoucí tyto certifikáty: FSC, EcoLabel, Modrý Anděl

TWIST EKO jsou novým typem strojně vyrobených tašek v jejichž výrobě se projevuje ekologie a užitné vlastnosti jako základní princip.

Papír použitý k výrobě těchto papírových tašek má podstatně vyšší pevnost v tahu než srovnatelné papíry stejné gramáže.

Více proklížený základní materiál propůjčí papírovým taškám TWIST EKO nejen vyšší pevnost, ale i mnohem lépe odolává vlhkosti i rozmarům počasí. Proklížení funguje jako přírodní impregnace.

Papírové tašky TWIST EKO jsou vybaveny s papírovým krouceným držadlem. Toto provedení držadla propůjčí papírové tašce vzdušnější vzhled, lepší a snažší úchop - držadlo se nemusí přetočit jako u papírových tašek s plochým držadlem.

Papírové kroucené držadlo je do papírové tašky vlepeno jako samostatně vyrobený prvek a proto má vysokou nosnost. Tento prvek - komplet držadla sestává ze samotného papírového krouceného držadla vlepeného pod velkým tlakem mezi dvě vrstvy papíru vysoké gramáže a teprve poté je celek vlepen do papírové tašky. Tím je zajištěno rozložení zatížení na velkou plochu a tím pádem i vysoká nosnost papírové tašky.

Pro výrobu recyklátu jsou použity pouze kvalitní výběrové papíry které obsahují dlouhá vlákna což se ve svém důsledku projevuje na kvalitě papírové tašky. Kvalita papíru je průběžně laboratorně testována.

Papírové tašky  TWIST EKO se dají i velmi dobře potisknout. Potřebujete-li upravit svoji papírovou tašku a individuálně potisknout ať strojně či sítotiskem, obraťte se na nás v KONTAKTECH. Vybereme nejvhodnější formu tisku.

18 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: