Náš Instagram

Papírové tašky TWIST EKO 24x10x31 ekologický certifikovaný papír s krouceným uchem

Nový produkt

Papírové tašky TWIST EKO 24x10x31 bílé 100g, ekologický certifikovaný papír s krouceným uchem, vysoká nosnost. Ve své kategorii velmi levné papírové tašky.

Pro individuální potisk těchto papírových tašek se na nás, prosím, obraťte v KONTAKTECH. Vybereme pro Vás nejvhodnější formu tisku.

Více informací

5,10 Kč s DPH
4,21 Kč bez DPH

  • 1 taška
  • 1 karton (200 ks)

Více informací

Popis papírové tašky

Vysoce ekologické papírové tašky– vyrobené ze 100% celulózy a s právem nosit tyto certifikáty: FSC, EcoLabel, Modrý Anděl

TWIST EKO jsou novou generací strojně vyrobených tašek, navržených s ohledem na ekologii a s kompletně ověřovaným výrobním procesem od výroby papíru až po výrobu papírových tašek.

Papír použitý k výrobě těchto papírových tašek má zvýšenou pevnost v tahu než běžné, srovnatelné papíry stejné gramáže.

Proklížený základní materiál propůjčuje papírovým taškám TWIST EKO nejen vyšší pevnost, ale i mnohem lépe odolává vlhkosti i rozmarům počasí. Proklížení funguje jako přírodní impregnace.

Papírové tašky TWIST EKO jsou vybaveny pevným papírovým krouceným držadlem. Tato držadla a v tomto provedení propůjčí papírové tašce hodnotný vzhled, lepší a snažší úchop - držadlo se nemusí přetočit jako u papírových tašek s plochýchm držadlem.

Nosnost papírových tašek:

Papírové kroucené držadlo je do papírové tašky vlepeno jako samostatně vyráběný prvek se zvýšenou nosností. Tento prvek - komplet držadla sestává ze samotného papírového krouceného držadla vlepeného pod velkým tlakem mezi dvě vrstvy papíru vysoké gramáže a teprve poté je vlepen do papírové tašky. Tím je zajištěno rozložení zatížení na velkou plochu a tím pádem i vysoká nosnost papírové tašky.

Pro výrobu základníh hmoty recyklátu jsou použity pouze kvalitní papíry které obsahují dlouhá vlákna což se ve svém důsledku projevuje na kvalitě papírové tašky. Kvalita papíru je průběžně laboratorně testována.

Papírové tašky  TWIST EKO se dají i velmi dobře potisknout. Budete-li potřebovat individuální úpravu pro svoji papírovou tašku a potisknout ji ať strojně či sítotiskem, obraťte se na nás v KONTAKTECH. Vybereme nejvhodnější formu tisku.

17 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: